1 2 3 4 5 ... 9

Įrankiai

 • RAPALA REPLYTĖS ALIUMINES RAPC6
  Aliumininės replytės Rapala RAPC6. Visiškai korozijai ir sūriam vandeniui atsparus korpusas. Sumontuotos volframinės žirklutės, žiedelių praskėtėjas. Labai lengvos ir nepaprastai patvarios.
 • RAPALA PEDASTAL NYLON HOLDER PTH
  Aksesuaras, kuris gali būti tvirtanamas daugelyje Jums patogiausių vietų valtyje. Puikiai tinka kai visuomet po ranka reikia laikyti replytes, kabliuko išėmėją ar kitą būtiną įrankį.
 • REPLYTĖS LENKTOS RCPC6
  Vienas populiaraisuių replyčių dydis (16,5 cm) su palenktu galiuku - patogus įrankis traukiant kabliukus, kuris pravers ir daugelyje kitų žvejybinių situacijų. Ergonomiškos ir neslidžios rankenos, nikeliu dengtas metalas, valo kirpimo funkcija. Šis modelis turi ir patentuotą Rapala...
 • FILIAVIMO RINKINYS FISH AND GAME STATION
  Filiavimo komplektas Rapala Fish'n Game. Lengvai ir patogiai transportuojama "darbo vieta" - pastatoma ant žemės filiavimo lenta su kojomis. Lenta pagaminta iš lengvos maisto gamybai tinkančios HDPE medžiagos (patvirtinta FDA&USDA organizacijų). Šonuose išformuotas...
 • REPLYČIŲ 16CM RINKINYS 12VNT
  (Replyčių RCP6 rinkinys 12 vnt.) Klasikinės Rapala replytės. Dviejų patogiausių ir populiariausių ilgių 16 cm ir 22 cm modeliai. Patogios ir neslystančios rankenos, Rapala voblerių liežuvėlio pasukimo funkcija, kirpimo funkcija. Nikeliu dengtas metalas ilgam ir patikimam tarnavimui.
 • PROŽEKTORIUS FISHERMAN'S MAGNUM CAP LIGHT
  Prisegamas LED prožektorius. Sukurtas specialiai žvejybai plataus švietimo kampo LED prožektorius. Patogiai tvirtinamas prie kepurės prožektorius gali šviesti dviem skirtingais spinduliais. Vandeniui atsparus 20 liumenų galios gali šviesti net iki 30 valandų. Reikalingi 2 vnt. ličio...
 • ĮRANKIŲ RINKINYS RTC-MPMSC
  Dvi mini replytės vienam rinkinyje. Universalios žvejo replės bei tvirtos replytės/žnyplės tinkančios net ir labai storiems ir tvirtiems pavadėliams.
 • REPLYTĖS RSSP-8 22CM
  Nerūdijančio plieno replytės su daug reikalingų ir patogių funkcijų. Patogios ir neslystančios rankenos, valo ar vielos kirpimo, žiedelių praplėtimo funkcija. Turi patentuotą Rapala voblerių liežuvėlio pasukimą, aštrų ir užsmailintą galiuką. Dviejų modelių 16 cm ir 22 cm ilgio.
 • RAPALA MAGNETINIU LAIKIKLIU RINKINYS MTHK-2
  Rinkinys, kurį sudaro magnetinis įrankių laikiklis, 18 cm ilgio žnyplės, pinto valo super žirklutės bei universalio žvejo replytės.
 • ĮRANKIŲ RINKINYS RTC-1
  Įrankių rinkinys Rapala RTC-1. Nerūdijančio plieno replytės (22 cm), nerūdijančio plieno chirurginės replės (14 cm), dėklas. Puikus ir naudingas rinkinys kiekvienam žvejui.
1 2 3 4 5 ... 9