1 2 3 4 5 ... 9

Įrankiai

 • SVARSTYKLĖS EL. 25KG RGSDS-50 EU
  Šios Rapala svarstyklės kurtos taip, jog atitiktų visus būtinus žvejų poreikius. Kompatiško dydžio, telpančios tiek žvejui į jo reikmenų dėžutę, kišenę ar laivos daiktadėžėje. Sugautą trofėjų tiesiog pakabinkite ir akimirksniu skaitmeniniame ekranėlyje pamatysite svorį....
 • ĮRANKIŲ RINKINYS BP136PFS
  Įrankių rinkinys. Jį sudaro visi būtiniausi žvejybiniai aksesuarai: replytės, chirurginės replytės, svarstyklės su matuokle, žirklutės, mini peiliukas ir ištraukėjas/kabliukas ir super aštrus Falcon file peilis su kietu dėklu.
 • PROŽEKTORIUS FISHERMAN'S CAP LIGHT
  Sukurtas specialiai žvejybai plataus švietimo kampo LED prožektorius. Patogiai tvirtinamas prie kepurės prožektorius gali šviesti dviem skirtingais spinduliais. Vandeniui atsparus 15 liumenų galios gali šviesti net iki 30 valandų. Reikalingi 2 vnt. ličio jonų elementai (parduodami...
 • ĮRANKIŲ RINKINYS RCLP-1C
  Rapala Clipper Combo. Tai rinkinys, kuris visuomet pravers ir ne tik žvejyboje. Žirklutės, mini galąstuvas ir ištraukėjas/kabliukas.
 • ĮRANKIŲ RINKINYS RTC-6P136C
  Rinkinys, kurį sudaro 16 cm replytės, super aštrus file peilis su kietu dėklu, žirklutės, peiliukas ir ištraukėjas/kabliukas.
 • VALO SKAITLIUKAS RLLC-EU
  Valo matuoklis su apšvietimu. Žvejokite tokiame gylyje, kuriame norite. Naudodami standartinę multiplikatorinę ritę bei Rapala valo skaitiklį/matuoklį Jūs žinosite kokiame gylyje panardinote savo masalą. Apšvietimas puikiai pasitarnauja tuomet, kai yra blogas matomumas arba tamsus...
 • KABLYS RGMF 110CM
  Lengvas ir iš tvirto aliuminio lydinio pagamintas kablys. Nerūdijnačio plieno viršūnė, patogi ir neslystanti rankena, tvirtinimas prie riešo. 110 cm ilgio, todėl tinkamas įvairaus tipo žuvims įkelti į valtį ar laivą.
 • REPLYTĖS RAPALA RCPC5
  13 cm ilgio Mini replytės su palenktu galiuku. Patogus ir patvarus įrankis, kuris pravers daugelyje žvejybinių situacijų. Šis mažas modelis ypač patogus ištraukti giliai įtrigusius kabliukus. Patogios ir neslidžios rankenos ir nikeliu dengtas metalas.
 • AERATORIUS RAERTR
  Rapala elektroninis aeratorius. Tyliai tačiau galingai dirbantis. Veikia su 2 C elementais (parduodami atskirai). Filtravimo akmuo apsaugo pompą nuo apnašų ir purvo.
 • FILIAVIMO LENTA PRO SERIES 48x122 cm
  Rapala filiavimo lenta Pro Series. Patogiai transportuojama dėl kompatiško dydžio. Rapala filiavimo lentos pagamintos iš maisto gamybai tinkančių HDPE medžiagų (patvirtinta FDA&USDA organizacijų). Šonuose išformuotas skysčių griovelis švarai palaikyti. Tiesiog pasirinkite sau...
1 2 3 4 5 ... 9