1 2 3 4

Peiliai

 • PEILIS RAPALA FILE COLLEKTOR BTCCF6 15CM
  Tikra Suomijos klasika. Kolekcinės serijos Marttiini peilis su šiaurietiško elnio rago puošnia inkrustacija. Karelijos beržo aukščiausios kokybės ir apdirbimo rankena. Premium kokybės pliruotas nerūdijantis plienas. Puikus įrankis darbui ir solidi dovana. Gaminamas Laplandijoje,...
 • Rosewood & Salmon Collector Fillet in tin box
  Aukštos klasės kolekcinis file peilis. Prabangi ir premium kokybės raudonmedžio rankena bei bronzinė galūnė su lašišos atvaizdu. Tikras meno kūrinys. Parduodamas kartu išdirbtos juodos spalvos odiniu dėklu. Ašmenys pagaminti iš ilgaamžio nerūdijančio plieno, poliruoti, įterpti...
 • PEILIS RAPALA BMFK
  Black Medallion file peilis. Plonas ir labai lankstus filiavimo įrankis. Tvirto nerūdijančio plieno ašmenys išgaląsti, kad tarnautų ir išliktų aštrus ilgai. Saugus ir tvirtas dėklas. 12 cm rankena ir dviejų ilgių (13 ir 18 cm) ašmenys.
 • PEILIS RAPALA FISH CAMP FILLET 15cm
  Fisha Camp file peilis. Puikus ir universalus peilis pagamintas iš tvirto, lankstaus ir labai aštraus nerūdijančio plieno. Kartu su ventiliuojamu plastikiniu dėklu.
 • PEILIS 405F, GALASTUVAS SH1, FILIAVIMO LENTA, DVD BP405K1
  Filiavimo rinkinys. Jame rasite DVD mokomąją medžiagą, aštrų Rapala sulankstomą file peilį, keramikinį galąstuvą bei filiavimo lentą.
 • PEILIU RINKINYS RSB4BX 24vnt 10cm
  Peilis, skirtas apdoroti masalui nadojamą negyvą žuvį. 10 cm ilgio ašmenys, kurių viršutinė dalis dantyta. Tvirtas ir patogus dėkliukas. Rinkinys 24 vnt.
 • PEILIS RAPALA FISHING BP175 12.5cm
  Rapala žvejo peilis. Tai universalus ir plačiai priataikomas patikimas darbo įrankis. Minkšta ir patogi guminė rankena, tvirti ir aštrūs ašmenys, kurių viršutinė dalis dantyta. Įvairioms sąlygoms tinkantis peilis su 12 cm ilgio rankena ir 12 cm ilgio ašmenimis.
 • PEILIS RAPALA FISH N' FILLET FNF
  Prabangi FNF peilių gamos rankena gaminama iš ilgaamžio bei patogaus beržo. Ypatingai lankstus Europietiškas nerūdijančio plieno lydinys. 10 cm; 15 cm ir 19 cm iglio. Ir visa tai kartu su originaliu ir saugiu graviruotu odiniu dėklu. Daugiausiai žvejojančių, iškylaujančių ar namuose...
 • PEILIS RAPALA FILE COLLEKTOR BSCF7 18CM
  Aukštos klasės kolekcinis file peilis. Prabangi ir premium kokybės Karelijos beržo rankena bei bronzinė galūnė su lašišos atvaizdu. Tikras meno kūrinys. Parduodamas kartu išdirbtos juodos spalvos odiniu dėklu. Ašmenys pagaminti iš ilgaamžio nerūdijančio plieno, poliruoti,...
 • PEILIS RAPALA RSB4 10cm
  Peilis, skirtas apdoroti masalui nadojamą negyvą žuvį. 10 cm ilgio ašmenys, kurių viršutinė dalis dantyta. Tvirtas ir patogus dėkliukas.
1 2 3 4