1 2 3 4

Peiliai

 • PEILIS RAPALA FILE SUPERFLEX
  Patogi deginto beržo FNFSF (Superflex) peilių rankena, ypatingai lankstūs nerūdijančio plieno ašmenys padengti PTFE teflono sluoksniu, užtikrinančiu, jog darbo metu neprilips nepageidaujami likučiai. 10 cm; 15 cm ir 19 cm ilgio. Ir visa tai kartu su originaliu ir saugiu graviruotu odiniu...
 • PEILIS RAPALA FILE SW SNCSC8 20cm
  Sūriam vandeniui atsparus ir specialiai jūrinei žvejybai sukurtas file peilis. Riesti ir ypač tvirti ašmenys puikiai tinka tvarkyti dideles jūrines žuvis. Lengvai prižiūrimas ventiliuojamas dėklas. 12,5 cm ilgio rankena ir 20 cm ilgio ašmenys.
 • RAPALA PEILIU RPK RINKINYS 36vnt
  Mažas ir universalus kišeninis peiliukas Rapala RPK. Tai labai plačiai panaudojamas įrankis, kuris Jus gali lydėti kiekvienoje žvejyboje ar iškylaujant gamtoje. 7,5 cm ilgio nerūdijančio plieno ašmenys ir patogi 9 cm ilgio rankena. Parduodmas rinkiniais po 36 vnt.
 • RAPALA FILE PEILIS BP100
  Deluxe Falcon file peilis - dar vienas Rapala peilių serijos gaminys. Pakankamai universalus file peilis, kuris parduodamas kartu su tvirtu ir saugiu kietu dėklu. Be to, dėkla įmontuotas galąstuvas leis ašmenis pagaląsti tuomet, kai tik to prireiks. Dviejų skirtingų ašmenų ilgių 10 cm...
 • PEILIS RAPALA PRESENTATION/BROWN PRFBL6 15cm
  Šiuolaikiškas klasikinio šiaurietiško file peilio stilius. Dviejų skirtginų modelių. Nerūdijančio plieno lankstūs ašmenys ir patogi stilingai atrodanti rankena bei PTFE sluoksniu padengti ašmenys ir pilka rankena. Ašmenų ilgis 15 cm.
 • PEILIS RAPALA REZ
  Tvirtas ir universalus file peilis su neprilimpančiu PTFE ašmenų padengimu. Specialūs ašmenyse išformuoti grioveliai tarp peilio ir žuvies palieka oro, kuris neleidžia prilipti maisto likučiams. Trys skirtingi šios serijos modeliai - klasikinis file, platus file ir didelėms žuvims...
 • PEILIS RAPALA SPORTSMAN'S SUPERFLEX
  Rapala Sportsmans serijos Superfelx file peiliai. Tai naujoviško dizaino super aštrūs įrankiai, kurių ašmenys pagaminti iš labai tvirto ir ilgaamžio plieno. Patogi ir neslystanti rankena (12,5 cm ilgio). Trijų skirtingų ašmenų ilgių 10 cm; 15 cm ir 20 cm
 • PEILIS RAPALA PRESENTATION/GREY PRFGL6 15cm
  Šiuolaikiškas klasikinio šiaurietiško file peilio stilius. Dviejų skirtginų modelių. Nerūdijančio plieno lankstūs ašmenys ir patogi stilingai atrodanti rankena bei PTFE sluoksniu padengti ašmenys ir pilka rankena. Ašmenų ilgis 15 cm.
 • PEILU RAPALA FISHERMAN'S UTILITY RINKINYS RUK4BX 24vnt
  Universalus ir tvirtas Rapala peilis, skirtas įveikti įvairias pjaustymo užduotis ir puikiai pritaikomas iškylaujant gamtoje. Peilio ašmenų (10 cm) pradžia šiek tiek dantyta. Patogus ir saugus dėklas, ergonomiška rankena. Rinkinys 24 vnt.
 • PEILIŲ FILE RINKINYS SALTWATER RSF7BX 18cm 24vnt
  Sūriam vandeniui atsparus ir specialiai jūrinei žvejybai sukurtas file peilis. Lankstūs ir ypač tvirti ašmenys puikiai tinka tvarkyti dideles jūrines žuvis. Lengvai prižiūrimas ventiliuojamas dėklas. 12,5 cm ilgio rankena ir 18 cm ilgio ašmenys. Rinkinys 24 vnt.
1 2 3 4