1 2 3 4

Peiliai

 • RAPALA HAWK PEILIS
  Hawk file peilis iš Rapala kolekcijos. Neslystansti tvirto plastiko rankena, super tvirtas ir lankstu plienas, 15 cm ilgio ašmenys. Šiuo peiliu galima išpjaustyti puikius file net ir iš didelių jūrinių laimikių.
 • PEILIS RAPALA FISH N' FILLET
  Prabangi FNF peilių gamos rankena gaminama iš ilgaamžio bei patogaus beržo. Ypatingai lankstus Europietiškas nerūdijančio plieno lydinys. 15 cm ir 19 cm iglio. Ir visa tai kartu su originaliu ir saugiu graviruotu odiniu dėklu. Daugiausiai žvejojančių, iškylaujančių ar namuose...
 • PEILIS RAPALA FISHERMAN'S UTILITY RUK4
  Universalus ir tvirtas Rapala peilis, skirtas įveikti įvairias pjaustymo užduotis ir puikiai pritaikomas iškylaujant gamtoje. Peilio ašmenų (10 cm) pradžia šiek tiek dantyta. Patogus ir saugus dėklas, ergonomiška rankena.
 • PEILIS RAPALA FILE LENKTINIS BP405F
  Chirurginio tvirto ir labai aštraus plieno sulankstomas peilis. Tinka įvairiam darbui ir iškylavimui gamtoje. Patogi ir tvirta rankena.
 • RAPALA HAWK PEILIS (rinkinys)
  Hawk file peilis iš Rapala kolekcijos. Neslystansti tvirto plastiko rankena (12 cm ilgio), super tvirtas ir lankstu plienas, 15 cm ilgio ašmenys. Šiuo peiliu galima išpjaustyti puikius file net ir iš didelių jūrinių laimikių. Rinkinys 36 vnt.
 • PEILIS RAPALA FILE COLLEKTOR BTWTCF6 15CM (be dėžutės)
  Witch's Tooth (Raganos danties) kolekcinis file peilio modelis. Suomių prietsarai sako, jog peiliai, kurie gaminami su "raganos dantimi" apsaugo žmogų nuo susižalojimų. Originalus ir premium kokybės nerūdijantis plienas, Karelijos beržo rankena su šiaurietiško elnio ragų...
 • PEILIS RAPALA FILE SUPERFELX FNFSF (blister pack)
  Patogi deginto beržo FNFSF (Superflex) peilių rankena, ypatingai lankstūs nerūdijančio plieno ašmenys padengti PTFE teflono sluoksniu, užtikrinančiu, jog darbo metu neprilips nepageidaujami likučiai. 10 cm; 15 cm ir 19 cm ilgio. Ir visa tai kartu su originaliu ir saugiu graviruotu odiniu...
 • PEILIS RAPALA FILE SW-DANTYTAS SNCSFS8 20cm
  Klasikinis jūrinis dantytas file peilis. Didelėms žuvis ir stambiems laimikiams. Sukurtas būtent jūrinei žvejybai. Lengvai prižiūrimas ventiliuojamas dėklas. 12,5 cm ilgio rankena ir 20 cm ilgio ašmenys.
 • PEILIO GALĄSTUVAS DEIMANTINIS RDS8 19cm
  Deimantinis galąstuvas - įvairaus tipo peiliams patikimam ir super aštraim pagalanndinimui. Patogi priežiūra, ilgaamžis, galima plauti ir indaplovėje. 10 cm ilgio rankena, 19 cm ilgio deimantinis galąstuvas.
 • PEILIS RAPALA MIDDLE FOLDING SFM 8.5cm
  Nerūdijančio plieno padengtas PTFE neprilimpančia danga sulankstomas Rapala peilis. Kartu turi tokias funkcijas, kaip Rapala voblerių liežuvėlio pasukimą, valo nukirpimą. Patogus ir lengvai viena ranka atlenkiamas. 12 cm ilgio rankena, 8,5 cm ilgio ašmenys.
1 2 3 4