1 2 3 4

Peiliai

 • ŠAKUTĖ FILIAVIMUI RAPALA RFF2
  Tai puikus įrankis kuomet reikia filiuoti slidžią žuvį. Rapala file šakutė aštrus, tvirtas ir patikimas įrankis.
 • Rosewood & Salmon Collector Fillet in tin box
  Aukštos klasės kolekcinis file peilis. Prabangi ir premium kokybės raudonmedžio rankena bei bronzinė galūnė su lašišos atvaizdu. Tikras meno kūrinys. Parduodamas kartu išdirbtos juodos spalvos odiniu dėklu. Ašmenys pagaminti iš ilgaamžio nerūdijančio plieno, poliruoti, įterpti...
 • RAPALA PEILIU RPK RINKINYS 36vnt
  Mažas ir universalus kišeninis peiliukas Rapala RPK. Tai labai plačiai panaudojamas įrankis, kuris Jus gali lydėti kiekvienoje žvejyboje ar iškylaujant gamtoje. 7,5 cm ilgio nerūdijančio plieno ašmenys ir patogi 9 cm ilgio rankena. Parduodmas rinkiniais po 36 vnt.
 • RAPALA HAWK PEILIS (rinkinys)
  Hawk file peilis iš Rapala kolekcijos. Neslystansti tvirto plastiko rankena (12 cm ilgio), super tvirtas ir lankstu plienas, 15 cm ilgio ašmenys. Šiuo peiliu galima išpjaustyti puikius file net ir iš didelių jūrinių laimikių. Rinkinys 36 vnt.
 • RAPALA HAWK PEILIS
  Hawk file peilis iš Rapala kolekcijos. Neslystansti tvirto plastiko rankena, super tvirtas ir lankstu plienas, 15 cm ilgio ašmenys. Šiuo peiliu galima išpjaustyti puikius file net ir iš didelių jūrinių laimikių.
 • RAPALA FILE PEILIS BP100
  Deluxe Falcon file peilis - dar vienas Rapala peilių serijos gaminys. Pakankamai universalus file peilis, kuris parduodamas kartu su tvirtu ir saugiu kietu dėklu. Be to, dėkla įmontuotas galąstuvas leis ašmenis pagaląsti tuomet, kai tik to prireiks. Dviejų skirtingų ašmenų ilgių 10 cm...
 • PEILU RAPALA FISHERMAN'S UTILITY RINKINYS RUK4BX 24vnt
  Universalus ir tvirtas Rapala peilis, skirtas įveikti įvairias pjaustymo užduotis ir puikiai pritaikomas iškylaujant gamtoje. Peilio ašmenų (10 cm) pradžia šiek tiek dantyta. Patogus ir saugus dėklas, ergonomiška rankena. Rinkinys 24 vnt.
 • PEILIU RINKINYS RSB4BX 24vnt 10cm
  Peilis, skirtas apdoroti masalui nadojamą negyvą žuvį. 10 cm ilgio ašmenys, kurių viršutinė dalis dantyta. Tvirtas ir patogus dėkliukas. Rinkinys 24 vnt.
 • PEILIŲ FILE RINKINYS SALTWATER RSF7BX 18cm 24vnt
  Sūriam vandeniui atsparus ir specialiai jūrinei žvejybai sukurtas file peilis. Lankstūs ir ypač tvirti ašmenys puikiai tinka tvarkyti dideles jūrines žuvis. Lengvai prižiūrimas ventiliuojamas dėklas. 12,5 cm ilgio rankena ir 18 cm ilgio ašmenys. Rinkinys 24 vnt.
 • PEILIS RAPALA SPORTSMAN'S SUPERFLEX
  Rapala Sportsmans serijos Superfelx file peiliai. Tai naujoviško dizaino super aštrūs įrankiai, kurių ašmenys pagaminti iš labai tvirto ir ilgaamžio plieno. Patogi ir neslystanti rankena (12,5 cm ilgio). Trijų skirtingų ašmenų ilgių 10 cm; 15 cm ir 20 cm
1 2 3 4