Prekė 4 iš 135

VOBLERIS RAPALA J-7

„Jointed“ yra dviejų dalių „Original“ modelio versija. Efektyvus masalas, puikiai tinkantis tiek spiningavimui, tiek velkiavimui. Palyginę „Jointed“ ir „Original“ pamatysime, kad „Jointed“ yra judresnis. Šis vobleris kurtas galvojant apie šaltą vandenį ir pasyvias žuvis.

Kai žuvys neaktyvios, masalą dažnai reikia traukti labai lėtai. Daugelis voblerių, traukiami lėtu tempu, nedirba, tuo tarpu „Jointed“ galinė dalis aktyviai tviksi į šonus net tada, kai masalas vos vos juda.

5–7 cm ilgio „Jointed“ vobleriai puikiai tinka žvejojant upėtakius. Didesni, 11–13 cm ilgio modeliai, skirti lydekoms. Kai vanduo šaltas arba masalas turi būti traukiamas labai lėtai, „Jointed“ – bene geriausias pasirinkimas.

Jei su šiuo vobleriu norite žvejoti giliai, prie pagrindinio valo pririškite trijų auselių sukutį. Prie sukučio pririškite ilgoką pavadėlį, o prie jo – voblerį. Pavadėlis vobleriui turi būti apie 50 cm ilgio. Prie kitos sukučio auselės pririškite trumpą pavadėlį su svareliu. Ši paprasta„paternoster“ sistemėlė leis su negiliai neriančiu vobleriu žvejoti prie pat dugno net gan giliose žūklės vietose.

nuo 7.95 EUR
Kodas Sandėlyje Spalva Kaina
J07B Yra B - Blue 7.95 EUR
J07FT Nėra FT - Firetiger 7.95 EUR
J07GFR Yra GFR - Gold Fluorescent Red 7.95 EUR
J07HT Yra HT - Hot Tiger 7.95 EUR
J07P Nėra P - Perch 7.95 EUR
J07RT Nėra RT - Rainbow Trout 7.95 EUR
J07S Nėra S - Silver 7.95 EUR
J07TR Yra TR - Brown Trout 7.95 EUR
Atributas Savybė
Darbinis gylis, m 1,2 - 1,8
Prekinis ženklas RAPALA
Ilgis 7 cm
Svoris 4
Medžiaga Balza
Koncepcija CLASSICS
Šeima JOINTED
Plūdrumas Plaukiantis

Šią prekę galite įsigyti mūsų partnerių salonuose