SHIMANO

 

 Globali kompanija SHIMANO jau daugelį dešimtmečių yra lyderiaujanti kuriant, gaminant bei parduodant laisvalaikio produktus. Kompanijos padalinys Shimano Fishing, atsakingas už žvejybinę įrangą, savo veiklą vykdo vadovaudamasis pamatiniais japoniškais vadybos principais: inovacijos, kokybė ir vertė vartotojui. Ar Jūs žvejojate su ričių flagmanu Stella, ar esate įsigijęs Exage monofilamentinį valą – Jūs visais atvejais sutinkate prekinį ženklą Shimano. Ir tai yra Jūsų kokybės garantija.


Kompanija kuria ypatingai platų asortimentą, kuris padengia visus įmanomus žvejybos stilius, kuris siūlo produktus nuo pigių ekonominės klasės iki prabangos ir išskirtinumo aukščiausius reikalavimus atitinkančius įrankius. Kiekvieną kartą vis sukurdama kažką naujo, kompanija yra priekyje visų kitų, diktuodama ir nustatydama vis naujas „žaidimo taisykles“.


Tarkim, X-SHIP pavara, visai neseniai būdavo montuojama tik aukščiausios kokybės produktuose, dabar sutinkama kiekvienoje Shimano vidutinės kainų kategorijos ritėse. Ir tai žvejybą daro dar malonesnę, o įrankiai patikimai tarnauja ilgus metus.


Kurdama meškeres ir spiningus, Shimano kompanija kuria bei patentuoja savo anglies pluoštų suspaudimo technologijas, diegia ir sujungia papildomas gamybos žaliavas (Biofibre, Geofibre ir pan.), kurios įrankiams suteikia išskirtinių savybių, kokių kitų gamintojų produktuose nerasime.


Inovacijos, kokybė bei vertė vartotojui – trys ingredientai, sutinkami visuose Shimano kūriniuose, kurie tenkina pasaulio žvejus visoje planetoje, nuo profesionalų iki pradedančiųjų.


SHIMANO – tai prekinis ženklas, kuriuo galite pasitikėti!