SUFIX

 

 SUFIX – taip skamba geriausias pasaulyje valas. Ką reiškia sukurti tikrai gerą žvejybinį valą? Kiekvienas žvejas jam kelia pačius aukščiausius reikalavimus, kurie kiekvienu atveju skiriasi priklausomai nuo žvejybos stiliaus, vietos ir kitų aplinkybių. SUFIX, būdamas inovatyvus ir šiuolaikinis supervalų gamintojas, savo asortimente turi tai, kas gali patenkinti net ir įnoringiausią žveją. Plati poduktų linija siūlo žvejybinius valus, skirtus gėlam vandeniui, jūsų priekrantėms, žvejybai giliuose jūsų vandenyse, tiek srauniose, tiek didžiosiose pasaulio upėse ir visur kitur, kur tik smalsus žvejas gali išdrįsti nukeliauti ieškodamas savo trofėjinio laimikio. Ir kiekvienas sukurtas valas drąsiai priima ir atlaiko visus ekstremaliausius išbandymus.


SUFIX kompanijoje įkurta tyrimų ir gamybos laboratorija, kurioje dirba patys geriausi šios srities specialistai, nuolatos ieško bei kuria naujas medžiagas, kurių dėka Sufix valai tampa tokie geri ir išskirtiniai. Aukščiausios klasės medžiagos, naujausios technologijos bei įrengimai, patentuotos pynimo bei vyniojimo technologijos ir bekompromisė kokybės kontrolė garantuoja 100% sėkmę.


Vienas iš supervalų gamybos technologijoje naudojamų medžiagų – GORE pluoštas, kurį Sufix savo gamyboje įdiegė 2012-aisiais. Pirmasis jų kūrinys ir dabar išlieka pasaulyje perkamiausių valų viršūnėse, tai – Sufix 832 supervalas. Tai nėra tiesiog pintas valas, kadangi jis išsiskiria savo super savybėmis: yra nepaprastai apvalus ir slidus, atsparus bet kokiems išoriniams dirgikliams bei aplinkos veiksniams, tylus ir negeriantis vandens. GORE – tai pluošta, kuris naudojamas medicinoje atliekant sudėtingiausias operacijas mikrochirurgijos srityje. Sufix sugebėjo jį įdiegti į valų gamybos technologiją, taip užtikrindama ne tik maksimalų komfortą žvejyboje, tačiau ir geriausius žūklės rezultatus!


Kaip ir kasmet, sekantiems metams SUFIX yra paruošę ne vieną įspūdingą naujieną mums visiems, todėl visiems, kurie nori būti priekyje – būkite kartu!


Nėra žuvies, kurios negalėtum ištraukti su SUFIX!

 

Susipažinkite - naujas 2015 metų SUFIX produkcijos katalogas