• 1 (current)
  • 2
  • 3

Prekių puslapyje:

Įrankiai
32,00 €
AERATORIUS RAPALA RCDFA
Vandenyje automatiškai pradedantis veikti aeratorius. Elegantiškas, modernus dizainas užtikrina kompaktišką dydį ir didelį našumą. Aeratorius į vandenį įmaišo orą, taip masalas gyvas išlieka ilgiau. Aeruoja 1,5 litro per minutę. Be sustojimo veiks 18 valandų. Arba 36 valandas su 15 minučių intervaliniu nustatymu. Veikia su trim C tipo elementais.
Kodas: RCDFA / Sandėlyje: Nėra
19,00 €
GALĄSTUVAS RAPALA SRHCF4
10 cm dvipusis, labai smulki pjovimo briauna sugražina bet kokiem kabliukam jų buvusį smailumą. Pagamintas iš aukštos klasės anglies plieno, apsaugotas apdorojant silikonu galąstuvas dar atsparesnis korozijai ir dėvėjimuisi. Patogi plastikinė rankena.
Kodas: SRHCF4 / Sandėlyje: Nėra
nuo 13,50 €
GRIEBTUVAS RAPALA NESKĘSTANTIS 15CM
Žuvų griebtuvai padeda lengivau ir paprasčiau susidoroti su priešiškai nusiteikusiais ir aštrius dantis nebijančius panaudoti vandens gyviais. Nesunkiai naudojamas viena ranka. Greito paleidimo mechanizmas nesunkiam naudojimui. Pagamintas iš korozijai atsparaus, patvaraus ir plūdraus plastiko. Gali būti prikabintas prie svarstyklių.
Kodas Sandėlyje Accessories description Kaina
RFFG6 Nėra Žuvies griebtuvas 15 cm 13,50 €
RFFG9 Nėra Žuvies griebtuvas 23 cm 15,00 €
5,50 €
ĮRANKIU RAPALA 6 IN 1 PGMFT-1 RINKINYS 24vnt
Daugiafunkcinis žvejybinis įrankis. Komplektacijoje yra penki būtini įrankiai visoms žvejybinėms situacijoms: valo kirptukas, kabliukų galąstuvas, ištraukiamas aštrus peilis, valo ištraukėjas ir vidinis kabliukas.
Kodas: PGMFTD / Sandėlyje: Nėra
12,00 €
ĮRANKIŲ RINKINYS RCLP-1C
Rapala Clipper Combo. Tai rinkinys, kuris visuomet pravers ir ne tik žvejyboje. Žirklutės, mini galąstuvas ir ištraukėjas/kabliukas.
Kodas: RCLP-1 / Sandėlyje: Nėra
39,00 €
ĮRANKIŲ RINKINYS RPLR8-706
Rinkinys iš dviejų svarbių įrankių - super aštraus nerūdijančio plieno file peilio (22 cm) ir 15 centimertų ilgio universalių replyčių.
Kodas: RPLR8-706 / Sandėlyje: Nėra
19,90 €
ĮRANKIŲ RINKINYS RPTC
16 cm žvejo replytės, įrankių laikiklis, valo žirklutės.
Kodas: RPTC / Sandėlyje: Nėra
45,00 €
ĮRANKIŲ RINKINYS RTC-1
Įrankių rinkinys Rapala RTC-1. Nerūdijančio plieno replytės (22 cm), nerūdijančio plieno chirurginės replės (14 cm), dėklas. Puikus ir naudingas rinkinys kiekvienam žvejui.
Kodas: RTC-1 / Sandėlyje: Nėra
27,00 €
ĮRANKIŲ RINKINYS RTC-6P136C
Rinkinys, kurį sudaro 16 cm replytės, super aštrus file peilis su kietu dėklu, žirklutės, peiliukas ir ištraukėjas/kabliukas.
Kodas: RTC-6P136C / Sandėlyje: Nėra
22,00 €
ĮRANKIŲ RINKINYS RTC-6PCHS
Rinkinys iš kelių nepamainomų pagalbininkų žvejyboje. 16 cm ilgio replytės, galąstuvas kabliukams, žirklutės, peiliukas ir ištraukėjas.
Kodas: RTC-6PCHS / Sandėlyje: Nėra
42,00 €
ĮRANKIŲ RINKINYS RTC-6PFSC
Įrankių rinkinys. Jį sudaro visi būtiniausi žvejybiniai aksesuarai: replytės, chirurginės replytės, svarstyklės su matuokle, žirklutės, mini peiliukas ir ištraukėjas/kabliukas.
Kodas: RTC-6PFSC / Sandėlyje: Nėra
19,00 €
ĮRANKIŲ RINKINYS RTC-6SPLS
Du būtini daiktai viename rinkinyje - super aštrios ir tiksliai pintą valą kerpančios žirklutės bei 16 cm universalio žvejo replytės.
Kodas: RTC-6SPLS / Sandėlyje: Nėra
29,00 €
ĮRANKIŲ RINKINYS RTC-MSFG
12 kg svarstyklės ir 15 cm žuvies griebtuvas padedantis lengivau ir paprasčiau susidoroti su priešiškai nusiteikusiais ir aštrius dantis nebijančius panaudoti vandens gyviais. Nesunkiai naudojamas viena ranka. Greito paleidimo mechanizmas nesunkiam naudojimui. Pagamintas iš korozijai atsparaus, patvaraus ir plūdraus plastiko.
Kodas: RTC-MSFG / Sandėlyje: Nėra
27,00 €
KABLIUKO IŠĖMĖJAS RAPALA RCDHR
Viena ranka nesunkiai naudojamas, nerūdijančio plieno, spyruoklės principu veikiantis kabliukų išėmėjas. Ilgas vamzdelis leis išlaikyti saugų atstumą tarp žuvies nasrų ir jūsų rankos.
Kodas: RCDHR / Sandėlyje: Nėra
10,50 €
LAIKIKLIS ŽUVIMS RFH-L
Plastikinis ir nežalojantis žuvų laikiklis. Patogus tvirto plastiko įrankis, tinkantis visoms didesnėms plėšrioms žuvims iškelti iš vandens. Patogus tvirtinimas prie riešo. Fluorescentinė detalė specialiai tam, kad būtų lengvai surandamas naktį.
Kodas: RFH-L / Sandėlyje: Nėra
19,00 €
LINIUOTĖ RAPALA MAGNUM 150cm
Dideli ir aiškūs skaičiai, tiksli gradacija, tvirto plastiko lydinys - universali ir patogi liniuotė. Su centimetrais ir coliais. 150 cm ilgio.
Kodas: RMFR / Sandėlyje: Nėra
22,00 €
MAGNETINIS ĮRANKIŲ LAIKIKLIS RAPALA SMTH3
Primontuokite prie bet kokio lygaus paviršiaus namuose, valtyje ar bet kur kitur kur naudojatės savo įrankiais. Patvarus lankas ir magnetinė nugarėlė tvirtai ir saugiai laikys beveik visus Rapala įrankius.
Kodas: SMTH3 / Sandėlyje: Nėra
15,00 €
MAGNETINIS LAIKIKLIS RAPALA RCDMR
Karabinas su stipriu magnetiniu pritvirtinimu patogus nešti tinklus, kitokius didelius įrankius ar priedus žvejybos liemenėms ir striukėms. Atsiskiriantys magnetai leidžia nesunkiai dirbti viena ranka, paleidžiant prikabintą įrankį vienu trūktelėjimu. Magnetai taip pat labai nesunkiai ir greitai prisijungia.
Kodas: RCDMR / Sandėlyje: Nėra
15,00 €
MAGNETINIS LAIKIKLIS RAPALA RCDMR MĖLYNAS
Tvirtas prikabinimo karabinas su stipriu magnetu, kad galėtumėte nesunkiai, viena ranka, prikabinti ar nukabinti tinklus, įvairius didesnius įrankius ar kitokius aksesuarus prie žvejybinių švarkų ar striukių.
Kodas: RCDMRB / Sandėlyje: Nėra
15,00 €
MAGNETINIS LAIKIKLIS RAPALA RCDMR RAUDONAS
Tvirtas prikabinimo karabinas su stipriu magnetu, kad galėtumėte nesunkiai, viena ranka, prikabinti ar nukabinti tinklus, įvairius didesnius įrankius ar kitokius aksesuarus prie žvejybinių švarkų ar striukių.
Kodas: RCDMRR / Sandėlyje: Nėra
  • 1 (current)
  • 2
  • 3