Ankstesnė prekė 13 prekė iš 16

VARIKLIS RIPTIDE TERROVA I-PILOT

VARIKLIS RIPTIDE TERROVA I-PILOT – Riptide Terrova – tai jokių abejonių nepaliekantis atsakymas į bet kokius klausimus, kylančius dėl variklių. Galia? Terrova turi visus lūkesčius pateisinančią traukos jėgą. Valdymas? i-Pilot GPS Trolling sistema, kartu su Spot-Lock. Be jokių pastangų galėsite variklį paruošti naudojimui ir sudėti baigus žvejybą, dėl Lift-Assist dizainu.

• Lift-Asist dizainas: Tai spyruoklinį mechanizmą turintis Terrova stovas, kuris leidžia variklį paruošti naudojimui arba, baigus žvejybą, sudėti jį be jokių pastangų.

• Stow/Deploy rankenėlė: Paspaudus šią rankenėlę, esančią ant Terrova stovo, variklis labai lengvai nuslys į vandenį ir bus paruoštas naudojimui. Kai norėsite judėti toliau arba keisti žvejybos vietą, Lift-Assist padės ištraukti variklį iš vandens taip pat lengvai. Saugiai ir tvirtai laiko variklį transportavimo metu.

• i-Pilot® GPS Trolling System: Tai pati patikimiausia GPS sistema žvejybose. i-Pilot naudoja GPS, kad valdytų jūsų variklį su papildomomis funkcijomis, dėl kurių liksite arčiau žuvies. Su Spot-Lock, variklis išlaikys jus vienoje vietoje. Įrašykite plaukiojimo kelius, kad vėliau juos pakartotumėte, keiskite greitį ir judėjimo kryptį. i-Pilot valties valdymą ir pozicionavimą padaro automatinį, todėl viską galite matyti ir keisti lengvai įskaitomame LCD (skystų kristalų) ekranėlyje.

• Spot-Lock: Tik spustelėkite mygtuką ir Spot-Lock išlaikys jus vienoje vietoje su neprilygstamu GPS tikslumu. i- Pilot GPS sistemose esantis Spot-Lock suteikia jums galimybę būti tiesiai virš sėkmingiausios žvejybos vietos visiškai automatiškai, neliečiant savo variklio.

• AutoPilot™: Automatiškai plaukiokite bet kokia kryptimi. Tiesiog nukreipkite savo variklį norima plaukti kryptimi, įjunkite AutoPilot™ ir variklis išlaikys tą patį kursą, pasitaisydamas net esant bangoms vėjui ar srovei.

• Push-to-Test Battery Meter: Mygtuko paspaudimu sužinokite koks variklio įkrovimo lygis.

• Advanced Corrosion Protection: Apatinė variklio dalis sušiurkštinta naudojant labai kietas daleles ir padengti aliuminiu, kad apsaugotų variklį nuo oksidavimosi ir rūdijimo. Vėliau uždedamas galutinis miltelinių dažų sluoksnis, kad variklis būtų tobulai apsaugotas.

• Digital Maximizer™: Suteikia iki 5 kartus ilgesnį veikimą nuo vieno įkrovimo. Šie kintančio greičio varikliai leidžia jums įvesti konkretų greitį kokiu norite plaukti ir variklis naudos tik tiek energijos, kiek reikės, kad išlaikytų tą greitį. Dėl to baterija neišsikraus ilgiau ir žvejyba galės trukti kad ir visą dieną.

• Weedless Wedge™ 2 Prop: Specialiu kampu pakreiptos propelerio mentės be didelių sunkumų suksis nešvariuose vandenyse pilnuose žolių, todėl vandens telkiniuose nebeliks nepasiekiamų vietų. Žolės ir augalai neapsivynioja apie sraigtą, todėl variklis papildomai neapkraunamas ir naudoja mažiau energijos. Tai vieni patikimiausių propelerių visoje žvejybos prekių rinkoje.

• Nesulaužoma iš kompozicinių medžiagų pagaminta koja, garantija visam gyvenimui. Tik Minn Kota varikliuose.

• "Šalta" ir tyli galia: tinkamai parinkti variklio komponentai užtikrina, kad variklis nekaista, dirba tyliai ir ekonomiškai naudoja akumuliatoriaus energiją.

nuo 1 995,00 €
Kodas Sandėlyje Technologijos Kaina
1363708M Nėra 55 lbs 12V | ilgis 60"/152cm 1 995,00 €
1363706 Nėra 55 lbs 12V | ilgis 54"/137cm 2 055,00 €
Atributas Savybė
SKU 1363708M
Gamintojas MINN KOTA
Prekinis ženklas Minn Kota
Technologijos 55 lbs 12V | ilgis 60"/152cm